Bize ulaşın
Servislerimiz ve ürünlerimiz ile ilgili sorularınız mı var?
Bizimle yüz yüze görüşmek mi istiyorsunuz? İletişim

 

  KOPY KIT
(Kopya Başı Anlaşma)
     
 
          Kopy Kit; tüm servis ve bakım hizmetlerinin yanı sıra, makine kiralama, yedek parça ve tüketim malzemeleri de (Toner Dahil) kapsamına alan bir sistemdir. Bu, fotokopi makinesi ve printer (Yazıcı) kağıt dışında hiçbir ekstra maliyetin olmaması demektir.

       Bu sistem sayesinde hem fotokopi makinenizin masraflarını kontrol altına alırsınız, hem de ilk günkü kopya kalitesini makinenizin ömrü boyunca sabit tutmuş olursunuz.

       Sözleşme süresi boyunca tüm yedek parçaları, işçilik ücretleri ve sarf malzemeleri (Toner - Drum Ünitesi - Fırın Ünitesi - vb.) ¨Kopya Başı Birim Ücreti¨ dahilinde ücretsiz ve yedekli olarak karşılanır.

       ¨Kopya Başı Birim Ücreti¨ cihaz parkınızda bulunan ürünlerden aldığınız her bir sayfa baskı için belirlenmiş birim fiyattır. Her ay sonu ürünlerinizde bulunan sayaçlar tarafımızdan okunur ve yapmış olduğunuz baskı miktarı ile kopya başı birim ücreti çarpılarak tarafınıza fatura edilir.

       Sistem, önce öde sonra kullan mantığını devre dışı bırakarak, önce kullan ve kullandığın kadarını üstelik daha uygun fiyat ile öde mantığını içermektedir.

       
Üstelik kesilen faturaların içeriği hizmet olduğundan fatura bedelinin tamamını masraf olarak vergiden düşebilirsiniz.

       Daha detaylı bilgi için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.