Servis Hizmeti
Verdiğimiz Markalar
 
Develop
Konica Minolta
Panasonic
Samsung
Brother
Sharp
Canon
Oki
HP
Kyocera
Toshiba
Ricoh
Rex Rotary
 
 
  MERT TEKNİK TEKNİK SERVİS ANLAYIŞI
 

TSE Standartlarında Teknik Servis Özelliği

Mert Teknik, tüm fotokopi makinelerine ve yazıcılara (Printer) 1992yılından bu yana üstün hizmet standartlarında servis hizmet vermektedir.

Düzenli Periyodik Bakım Servisi

Gerekli bakımların düzenli bir şekilde sürdürülmesi sonucu, fotokopi makinelerindeki arıza oluşumlarının ve dolayısıyla ekonomik kayıpların önüne geçilmektedir.

Aynı Günde Servis Gönderme - Gününde Müdahale

Zaman ve coğrafi koşulların oluşturduğu zorluklar dışında amacımız; herhangi bir sorunla karşılaşan kullanıcımıza en kısa zamanda ulaşıp, makinesini hemen kullanılır hale getirmektir.

Teknik Servis’ e Alınan Cihazın Yerine Geçici Makine Bırakabilme

Yerinde giderilemeyen arızalar sebebiyle fotokopi makineniz MertTeknik teknik servisine alındığında, arızalı makinenin bulunduğu yere, firmanızın çekim kapasitesine uygun muadil bir makine kurulacak ve böylelikle hizmetin kesintisiz devamlılığı sağlanacaktır.

Ekonomik Revizyon

Fotokopi makinelerinde yedek parça ve sarf malzeme ömürleri değişim koşulları ile de ilgilidir. Doğru zamanda doğru yerde ve doğru ayarlarla takılmayan parçaların çekim ömürleri makine eskidikçe azalır. Böylece birim işletim maliyetleri artar. Mert Teknik sisteminde asla kötü sürprizlere yer yoktur. Makinenize ne zaman ve ne kadar harcama yapacağınızı bilirsiniz. En önemlisi de kolaylıkla planlama yapabilirsiniz.